Professional Lighting Design From Germany: BEGA... GLASHÜTTE LIMBURG... BOOM

modapa
Professional Lighting Design From GermanyModapa_Home.html

BEGA

BEGA


Dekoratif Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri


Dış mekanda kullanılacak armatürlerin hava koşulları, kir, ısı değişimleri ve vandalizm gibi zorlu koşullara maruz kaldığında bile uzun yıllar boyunca görünümlerinden ve işlevlerinden kayıp vermemesi beklenir. BEGA ürünleri bütün bu olumsuz koşullara dayanıklı olarak üretilmektedir ve tüm ürünlerin yüksek IP sınıfları test edilerek sertifikalandırılmıştır. 


BEGA firması dış mekana uygun kaliteli aydınlatma armatürü üretiminde olduğu kadar, aydınlatma teknolojisinde de projelere “tümden çözüm” konusunda uzmandır ve gerek firma politikası ve gerekse ürün kalitesi bakımından yalnızca Almanya’nın değil dünyanın en önde gelen firmalarından biridir.


BEGA aydınlatma armatürleri, yüksek kullanım kalitelerinin yanısıra, özgün, dekoratif ve modern tasarımları ile gece mimarisi yaratılması konusunda da mimarların tasarımlarını en iyi vurgulayan bir etki yaratırlar.

BEGA


Decorative Outdoor Lighting Fixtures


Luminaires to be used in outdoor applications are expected to have long service life in  both function and appearance even when exposed to different weather conditions like dirt, temperature change and other corrupting effects. All Bega products are manufactured to endure against such unfavourable conditions and have certifications verified with high IP testing.


BEGA is an expert also in “overall solution” to projects in lighting technology beside producing the high quality lighting fixtures. It is one of the best in its area, not only in Germany but also in the world, with its high quality and firm policy.


BEGA lighting fixtures as well as their high quality, comprise original, decorative and modern designs which help create beautiful night architecture  and enable to highlight the architect’s successful design.

Linkler / Links

e-Katalog / e-Catalog

İstekler / Requests

modapa

Modern Aksesuar 
Pazarlama ve Sanayi A.S.


Caferaga Mah. Damaci Sk. 
Besik Apt. No: 1, Kat: 1, D: 15 Kadikoy - 34710 Istanbul

Tel:  (+90 216) 465 71 71
Tel:  (+90 216) 465 75 75
Fax: (+90 216) 465 71 75
E-mail: info@modapa.com
URL: www.modapa.commailto:info@modapa.comhttp://www.modapa.comshapeimage_3_link_0shapeimage_3_link_1